Ochranné pracovní oděvy a obuv, prodej pracovních pomůcek

0,00 Kč
Stránky jsou nyní ve výstavbě.

Děkujeme za pochopení.
 

Záruční podmínky

Záruka poskytovaná na námi prodávané zboží je dva roky od data prodeje vyznačeného v záruční listině nebo na daňovém dokladu. Uplatit ji lze na vady materiálu, vady vzniklé vinou výrobce nebo nedokonalým technologickým zpracování. Záruka dva roky se nevztahuje na závady vzniklé opotřebením při běžném využití výrobku. 

Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem. 

Pokud k danému výrobku existuje záruční list, pak je vystaven v den prodeje zboží. V případě, že záruční list neexistuje, slouží jako záruční list daňový doklad.

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení zboží (nebo jeho dílů) způsobené používáním. Kratší životnost výrobku v takovém případě nelze považovat za vadu a nelze ji ani jako takovou reklamovat.

Zákazníkům, kteří zboží používají pro účel podnikání nebo obchodu s daným výrobkem, není záruční doba stanovena občanským zákoníkem. V tomto případě záruční dobu stanovuje konkrétní dovozce zboží do ČR. Záruční doba uvedená na našich stránkách je určena pouze pro spotřebitele, nikoliv pro podnikatele, kteří zboží kupují v rámci své podnikatelské činnosti (nákup na IČ).

Reklamace - v případě, že zákazník objevil na zakoupeném zboží v průběhu záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, ale vadou samotného výrobku, má v záruční době právo na reklamaci zboží.
Je vhodné zboží zasílat v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože prodávající www.obleceni-endura.cz neručí za případné mechanické poškození před přijetím zboží. Zboží k reklamaci přijímáme pouze čisté.

Vyřízení reklamace – prodávající www.obleceni-endura.cz posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Následně bude zákazník vyzván k vyzvednutí reklamovaného zboží (popř. mu bude zasláno poštou). Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.
Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Facebook
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 
 
© Pracovní oděvy a obuv AB - WELDING s.r.o.